دستگیری کلاهبرداران میلیاردی ازشرکت های بیمه

دستگیری کلاهبرداران میلیاردی ازشرکت های بیمه

بیمه لند -تصادف

بیمه لند -تصادف

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت : دستگیری کلاهبرداران میلیاردی ازشرکت های بیمه در استان خراسان رضوی

سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود : با کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از شرکت بیمه ایران در شهرستان خواف توسط چند فرد سودجو و با ترفند تصادف ساختگی، موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهار کرد: پس از بررسی اسناد و مدارک موجود در دفاتر بیمه و یک سری تحقیقات میدانی با اطمینان از صحت موضوع، با هماهنگی مقام قضائی پنج عضو این باند در عملیات های مجزا دستگیر شدند.
سردار امیری مقدم بیان کرد : متهمان در بازجویی به کلاهبرداری پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی از ۲ شرکت بیمه در شهرستان خواف با تصادف ساختگی اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار مناسب قضائی روانه زندان شدند.
خواف به مرکزیت شهری به همین نام در ۲۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

وی با بیان اینکه این پرونده برای رسیدگی و بررسی بیشتر به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی دامغان ارجاع شد اظهار داشت: با اقدامات فنی و تخصصی کارآگاهان پلیس و بررسی سوابق و روابط متهمان، اظهارات ایشان در خصوص وقوع تصادف و مصدومیت عابر پیاده نقض شد. در تحقیقات انجام شده متهمان در ابتدا به طور قطع ساختگی بودن تصادف را تکذیب کردند و در ادامه با مشاهده اسناد و مدارک غیر قابل انکار ماموران پلیس، لب به اعتراف گشودند.

کاظم زاده به اعتراف جالب توجه کلاهبرداران اشاره داشت و افزود: متهمان دقایقی قبل از شروع نمایش ساختگی خود با  استفاده از آچار چرخ استخوان ساعد و دو انگشت دست مصدوم را می شکنند و سپس به طور فجیعی بخش هایی و از پوست سر و صورت وی را می برند.

وی در خاتمه، از دقت نظر ماموران کاشف این پرونده تقدیر و در خاتمه گفت: پلیس با استفاده از روش های علمی و با بهره مندی از تجهیزات و فن آوری های نوین فرصت چنین جرائمی را از کلاهبرداران گرفته است-بیمه لند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *