آسودگی خاطر با بیمه درمان اشخاص بیمه ایران


در این گروه بیمه، بیمه‌گر متعهد می‌شود که کلیه هزینه‌های درمانی و بیمارستانی هر یک از بیمه‌شدگان که بر اساس شرایط قرارداد و با رعایت فرانشیز توافق شده قابل پرداخت می‌باشد را جبران نماید. به طور کلی تعهدات بیمه‌گر شامل هزینه‌های ویزیت پزشک، جراحی، پانسمان، انواع آزمایش‌های پزشکی، مخارج بیهوشی، هزینه‌های اتاق عمل و جابجایی به بیمارستان، هزینه‌های دارو، دندانپزشکی، دندان مصنوعی، زایمان و هر چیز دیگری است که بیمه‌گر بر اساس شرایط قرارداد خود را ملزم به پرداخت آن کرده است.


رشته بیمه اشخاص (درمان) مشتمل بر ۳ زیررشته می‌باشد که عبارتند از:


  • بیمه درمان گروهی تمام درمان (درمان تکمیلی)
  • در این زیررشته بیمه‌ای، بیمه ایران بیمه‌گر اول بیمه‌شدگان بوده و هزینه درمان ایشان را جبران می‌نماید. بر اساس این قراردادها هزینه‌های درمان با توجه به مندرجات قرارداد توسط بیمه‌گر جبران می‌شود.
  • بیمه درمان مسافرت به خارج از کشور
  • این بیمه‌نامه اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و اعتبار آن در خارج از کشور می‌باشد. کلیه خدمات موضوع این بیمه‌نامه با توجه به قرارداد فی مابین، مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین‌المللی شرکت کمک‌رسانی آکسا و یا مفری تضمین و ارائه می‌گردد. همچنین خسارت‌های وارده در محل و به ارز قابل پرداخت می‌باشد.
  • بیمه درمان مسافران خارجی به داخل کشور (IRHA)
  • بر اساس این بیمه تمامی اتباع خارجی و ساکنین خارج از کشور که قصد مسافرت به ایران را دارند با ابتیاع این بیمه، تحت پوشش قرار گرفته و از مزایای آن استفاده خواهند نمود.

    جهت رفاه حال بیمه‌شدگان محترم، در حال حاضر، مرکز خدمات‌رسانی و پاسخگویی تلفنی بیمه مسافری "ایرها" (IRHA CALL CENTER) در تهران، خیابان سعدی، چهارراه استقلال (مخبرالدوله)، طبقه همکف، ساختمان حوزه معاونت فنی شرکت مستقر و مشغول ارائه خدمات و راهنمایی لازم و مناسب به شعبه شرکت وبیمه‌شدگان می‌باشد. در صورت وجود هرگونه سوال تحتمالی در این زمینه خواهشمند است با شماره تلفن33523201 - 021 تماس حاصل فرمایید.